• Váš specialista na stínící techniku

PLISÉ ŽALUZIE

Chcete kombinaci žaluzie a rolety, která zajistí soukromí, příjemně se ovládá a snadno se montuje? Plisé, skládané žaluzie se zajisté stanou moderní ozdobou všech oken v místnosti. Kvalitní plisé žaluzie si u nás v e-shopu sestavíte sami přesně na míru Vašim požadavkům.

Plisé žaluzie ozdobí váš interiér a dotváří ho k dokonalosti kvalitním stíněním. Plisované žaluzie jsou praktickou moderní ozdobou nejen vašich oken, ale i dalších prosklených ploch vašeho domu. Skládané žaluzie vám místnost nejen esteticky zastíní, ale díky variabilnímu ovládání můžou být i skvělou kulisou před nežádoucími pohledy. Využití naleznou i u optického rozdělení prostoru nebo u zastínění oken nestandardních rozměrů.

Výhody plisé žaluzie:

  • Elegantní provedení kombinující výhody rolety a horizontální žaluzie
  • Široký výběr barev a vzorů
  • Možnost montáže do netypických tvarů oken
  • Příjemné a jednoduché ovládání
  • Snadná montáž

Principem plissé žaluzie je látka skládaná do harmoniky, což vytváří dojem horizontální žaluzie (odkaz) a látkové rolety (odkaz). Skládaná žaluzie kombinuje přednosti obou zmíněných. Plisé žaluzie nemají žádný navíjecí válec, proto na okně působí elegantním, uhlazeným dojmem. Vyrábí se ve dvou provedeních: jednosměrná (odkaz)a obousměrná (odkaz) varianta. Skládané žaluzie můžete využít i v oknech netradičních rozměrů jako jsou kosodélníky, kruhy a další nepravoúhlé tvary. Plisé žaluzie jsou vhodné např. i do střešních oken.