• Váš specialista na stínící techniku

DVEŘNÍ A OKENNÍ SÍTĚ

Chcete se v domácnosti nebo v práci zbavit obtěžujícího polétavého hmyzu, prachu, pylu a dalších alergenů? Podívejte se na naši širokou nabídku okenních a dveřních sítí proti hmyzu. Kvalitní dveřní a okenní sítě si u nás v e-shopu sestavíte sami přesně na míru Vašim požadavkům.

Sítě do oken a dveří plní zejména ochrannou funkci domácností a pracoven proti hmyzu, prachu a pylu. U sítí proti hmyzu oceníte zejména vysokou účinnost a 100% zdravotní nezávadnost, na rozdíl od chemických odpuzovačů nebo hlučných lapačů obtížného hmyzu. Elegantní a moderní design nenaruší vzhled vašich oken nebo dveří a sítě proti hmyzu se tak stanou jejich nenápadným doplňkem.

 

Výhody sítí proti hmyzu:

  • Jednoduchá montáž / demontáž
  • Ochrana nejen proti hmyzu (dle typu)
  • Příznivá cena
  • Vysoká odolnost proti vlivům okolního prostředí
  • Profesionální servis a záruka

 

Okenní a dveřní sítě proti hmyzu jsou vhodné do většiny běžně vyráběných plastových, dřevěných nebo hliníkových oken a dveří. Stačí si vybrat rozměr a barvu. Jednoduchou montáž zvládnete podle našeho návodu.

Co budete dělat když se okenní nebo dveřní síť protrhne nebo jinak poškodí? Samozřejmě i přes veškeré úsilí, které se věnuje vývoji, kvalitě a jakosti všech materiálů i tato situace může nastat. Mezi další výhody našich sítí proti hmyzu do oken a dveří patří kvalitní servis. Dojde-li k protržení nebo jinému poškození síťoviny je možná její výměna, bez nutnosti zakoupení celé nové sítě.