• Váš specialista na stínící techniku

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Zaručená kvalita horizontálních žaluzií se špičkovými rakouskými komponenty, inovovaným ovládacím mechanismem a garancí dlouholeté životnosti.

Chcete nejuniverzálnější a nejoblíbenější žaluzie, které se hodí do většiny plastových a dřevěných oken? Široký sortiment, velká barevná škála, optimální regulace zastínění, skvělá cena?

Kvalitní horizontální žaluzie si u nás v e-shopu sestavíte sami přesně na míru Vašim požadavkům.

Horizontální žaluzie představují nejčastěji používané interiérové stínění do vašich oken. Vodorovné stínící lamely, nejčastěji vyrobené z válcovaného hliníku, dřeva nebo z plastu, lze velmi lehce nastavovat pomocí kvalitních ovládacích prvků a vy si tak vytvoříte v interiéru stínění přesně podle vlastních představ a potřeby. Horizontální žaluzie najdou uplatnění u všech běžně používaných okenních rámů, nejčastěji pravoúhlé konstrukce.

Horizontální žaluzie vám sestavíme na míru přesně podle vašeho zadání.  Jednotlivé typy horizontálních žaluzií se liší především v ovládání, ve způsobu montáže a na první pohled ve vzhledu jednotlivých komponent. Design žaluzií můžete přizpůsobit barvě interiéru nebo barvě okna např. v imitaci dřeva. 

Montáž horizontálních žaluzií do plastových nebo dřevěných eurooken při výběru nehraje roli a v zásadě v ní není rozdíl. Máte starší kastlové okna nebo si netroufáte vyměřit žaluzie na míru sami podle našeho návodu? Ozvěte se nám telefonicky nebo emailem a my vám rádi poradíme.

Na veškerý sortiment horizontálních žaluzií poskytujeme pozáruční servis! V případě mechanického poškození nabízíme veškeré náhradní díly skladem.