• Váš specialista na stínící techniku

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Zaručená kvalita vertikálních žaluzií se špičkovými rakouskými komponenty, inovovanými zesílenými látkami a garancí dlouholeté životnosti.

 

Využíjte nyní posezónní slevy až -21% na tento produkt.

Pokud potřebujete zastínit velké plochy, interiér doplnit o eleganci nebo vyžadujete esteticky přijatelnou dávku soukromí, vertikální látkové žaluzie jsou pro vás tou pravou volbou. Díky velkému výběru barev a dekorací nabízí textilní vertikální žaluzie opravdové emoce do každého interiéru. Vhodná kombinace barev žaluzií a dalších doplňků dokáže prakticky okamžitě změnit pohledovou část místnosti v úplně nový prostor s moderním nádechem. Mimo domovů a kanceláří můžeme vertikální žaluzie využít k zastínění zimních zahrad, bazénů, velkoprostorových jídelen nebo jednacích síní, apod.

Vertikální žaluzie zhotovíme na míru přesně k vašemu prostoru a podle vašeho zadání. Kvalitní ovládací prvky jsou součástí nosného profilu, který se montuje nad nebo před okno, případně na strop. Látky na vertikální žaluzie lze snadno demontovat pouhým vymáčknutím z plastového závěsu. Nenastane tedy problém, kdy bude potřeba látku vyměnit za jinou barvu nebo vyčistit. Většina látek je antistatických, proto se na nich neusazuje prach. Všechny látky vertikálních žaluzií splňují základní požadavky na funkčnost, design, tepelný a optický komfort.