• Váš specialista na stínící techniku

LÁTKOVÉ ROLETY

Chcete mít možnost úplného zatemnění, ale i plynulé regulace světla v místnosti navíc s perfektním vzhledem? Látková roleta představuje elegantní a moderní řešení pro Vaše okna. Kvalitní látkové rolety si u nás v e-shopu sestavíte sami přesně na míru Vašim požadavkům.

Nejčastějším cílem interiérové textilní rolety je, podobně jako u žaluzií, zastínit interiér před nadměrným slunečním svitem. Díky velkému výběru látek, roleta funkčně dotváří moderní design domácností, pracoven a dětských pokojů. Mezi populární vzory interiérových roletek patří látky typu den/noc, které tvoří polopropustné pruhování kombinované se zatemňovacími pruhy, jejichž vzájemné překrytí vytváří průsvitné nebo stínící plochy. Látková roletka se vzorem den/noc tak úplně zastíní interiér nebo maximálně propustí světlo. Funkčně tak tento vzor připomíná horizontální žaluzie, čímž si díky větší elegantnosti získal popularitu.

Základem látkové rolety je navíjecí hřídel umístěná nad oknem, kterou ovládáte řetízkem nebo elektromotorem. Ze hřídele se poté odvíjí látka rolety. Dokonalého zatemnění docílíte látkovou roletou s bočním vedením. Montáž rolety zvládnete sami díky našemu návodu.